bun venit la magazinul ceasuri replica A replika órák minősége az egyik legfontosabb óramárka.

ανακαλύψτε το παγκοσμίως διάσημο replica watches Ηνωμένο Βασίλειο στον διαδικτυακό ιστότοπο.

välkommen till billig rolex handla online. Złoty Prosiak

Nie prowadzimy rezerwacji na stoliki w ogródku.

Rezerwacje na stoliki w środku dokonywane są tylko drogą telefoniczą 501-327-880. Prosimy o kontakt telefoniczny w tygodniu w godzinach pracy restauracji.

Rezerwacje na stoliki przyjmowane są do max. 10 osób.

W soboty - dokonujemy rezerwacji do godziny 14:00 bądź wcześniej lub po 17:00 i później ( miedzy 14 a 17:00 nie mamy rezerwacji )

W niedziele - dokonujemy rezerwacji na stoliki do godziny 13:00 lub wcześniej. Po 13:00 zapraszamy - bez rezerwacji. Na bieżąco jak zwalniają się stoliki - zapraszamy Gości oczekujących na wolny stolik.

Na zarezerowany stolik oczekujemy 15 minut maksymalnie. Dzięujemy za zrozumienie.

 

Mamy możliwość zamówienia TORTÓW  OKOLICZNOŚIOWYCH do rezerwacji ( z tygoniowym wyprzedzeniem ). Zabraniamy wnoszenia własnych produków do restauracji.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja pn. "Rozwój działalności gospodarczej pod nazwą Oberża pod Złotym Prosiakiem w Nieborowie"
mająca na celu rozwój działalności gospodarczej pod nazwą "Oberża pod Złotym Prosiakiem" świadczącej usługi turystyczne na obszarze LGD i wprowadzenie rozwiązań pro środowiskowych w przedsiębiorstwie projektodawcy poprzez realizację inwestycji, stworzenie 2 miejsc pracy dla osób bezrobotnych i wprowadzenie innowacyjnego produktu turystycznego na obszarze LGD
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania"Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


projekt oraz wykonanie: Strony internetowe Łowicz